21 październik 2018 – Wybory samorządowe

21 października odbędą się Wybory Samorządowe. Przypominamy, że każdy głos ma znaczenie.

W Suwałkach na każdej z list znajdziecie dobrych kandydatów, a więc oddajcie swój głos na jednego z nich.

Radnych miejskich wybieramy z jednej z 6 list:

 

OKRĘG numer 1

Ulice: 24 Sierpnia, 41 Pułku Piechoty, Adama Mickiewicza, Aleksandry Piłsudskiej, Andrzeja Wajdy, Artyleryjska, Augusta II Mocnego, Augustowska, Bakałarzewska, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Bazarowa, Białostocka, Bielskobialska, Bohaterów, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brylantowa, Bulwarowa, Bursztynowa, Bydgoska, Chełmska, Ciechanowska, Częstochowska, Czwartaków, Dubowo I, Diamentowa, Elbląska, Ełcka, Emilii Plater, Filipowska, Gabriela Narutowicza, Gdańska, Generała Kazimierza Pułaskiego (nieparzyste do nr 61 oraz parzyste do nr 52), Generała Mieczysława Mackiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Zygmunta Podhorskiego, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Grunwaldzka, Hugona Kołłątaja, Husarii, Ignacego Krasickiego, Iławska, Innowacyjna, Jana III Sobieskiego, Jeleniogórska, Kaliska, Kamedulska, Kapitana Mieczysława Wojczyńskiego, Karola Majerskiego, Katowicka, Kawaleryjska, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Konińska, Kosynierów, Koszalińska, Krakowska, Krośnieńska, Królowej Jadwigi, Krzemowa, Księdza Jerzego Aleksandra Popiełuszki, Księdza Kazimierza Aleksandra Hamerszmita, Lazurowa, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lotnicza, Lubelska, Łanowa, Łomżyńska, Łódzka, Majora Hubala, Mariana Piekarskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieszka I, Miodowa, Morska, Nowosądecka, Ogrodowa, Olecka, Olsztyńska, Opolska, Ostrołęcka, Papiernia, Partyzantów, Pawła Suzina, Piękna, Pilska, Piotrkowska, plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, plac Świętego Krzyża, Platynowa, Płocka, Podpułkownika Jerzego Dąbrowskiego ps. „Łupaszka”, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przemyska, Pułkownika Adama Ignacego Koca, Raczkowska, Radomska, Rotmistrza Kazimierza Ptaszyńskiego, Rubinowa, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Saperska, Siedlecka, Sieradzka, Skierniewicka, Słupska, Sopocka, Spokojna, Sportowa, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Stefana Żeromskiego, Szafirowa, Szczecińska, Szpitalna (parzyste do nr 34, nieparzyste do nr 43), Szwoleżerów, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Topazowa, Toruńska, Traktorzystów, Turkusowa, Ułanów Grochowskich, Walerego Romana, Wałbrzyska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Warneńczyka, Warszawska, Wawrzyńca Gałaja, Wazów, Węgorzewska, Włocławska, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zacisze, Zamojska, Zarzecze, Zastawie, Zielna, Zielonogórska, Zygmunta Augusta, Żytnia

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZMIDT Mariusz 33 Suwałki
2 KACPRZYK Adam 64 Suwałki
3 BOGDAN Natalia 32 Suwałki
4 SADOWSKI Miłosz 43 Suwałki
5 BAGAN Małgorzata 47 Suwałki
6 NALASKOWSKA Bożena 60 Suwałki
7 GRYGIEŃĆ Barbara 50 Suwałki
8 MOSTOWSKI Michał Piotr 34 Suwałki
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MURAWKO Józef Wiesław 54 Suwałki
2 PANASIEWICZ Alicja 70 Suwałki
3 GÓRSKA Urszula 29 Suwałki
4 BUTKIEWICZ Mariusz 21 Suwałki
5 KOWALCZYK Karol 40 Suwałki
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONCEWICZ Zdzisław 55 Suwałki
2 JUSZKIEWICZ Jacek 50 Suwałki
3 GÓRKA Iwona Małgorzata 59 Suwałki
4 WAGNER Robert 31 Suwałki
5 KOWALEWSKI Jarosław Józef 51 Suwałki
6 RODAK Wojciech 53 Suwałki
7 NIKŚCIN Jolanta 43 Suwałki
8 ANDRUSZKIEWICZ Urszula 37 Suwałki
Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SUWALSKIE POROZUMIENIE PRAWICY”
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEWOC Leszek 59 Suwałki
2 DOMAGAŁA Marek 68 Suwałki
3 WALENDZEWICZ Małgorzata 51 Suwałki
4 CIMOCHOWSKA Michalina 31 Suwałki
5 BARTOSZEWICZ Dorota 45 Suwałki
6 KRUSZEWSKI Jerzy 65 Suwałki
7 BOGDAN Tomasz 36 Suwałki
8 MAKAREWICZ Justyna 36 Suwałki
Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZĄ NAS SUWAŁKI-CZESŁAW RENKIEWICZ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIDOREK Ewa Beata 47 Suwałki
2 DE-MEZER Zbigniew Roman 52 Suwałki
3 PAJĄK Wojciech 39 Suwałki
4 KARCZEWSKA Aleksandra Maria 62 Suwałki
5 KLIMEK Kamil 34 Suwałki
6 KULIK Lidia 33 Suwałki
7 ŁAPIŃSKI Andrzej 62 Suwałki
8 SOKOŁOWSKI Kamil Krzysztof 27 Suwałki
Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWAŁK
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIECZKOWSKI Sławomir 40 Suwałki
2 STACHOWICZ Karolina Patrycja 38 Suwałki
3 PIOTROWSKA Dorota 46 Suwałki
4 ORŁOWSKA Dorota 42 Suwałki
5 CHOIŃSKA Beata 50 Suwałki
6 TARASZKIEWICZ Żaneta Anna 32 Suwałki
7 WOJNO Łukasz 34 Suwałki
8 SZCZECINA Edward 67 Suwałki

Okręg numer 2

Ulice: 1 Maja, 100 – lecia Niepodległości, Błogosławionej Siostry Kanizji Mackiewicz, Bolesława Prusa, Budowlana, Chłodna, Cicha, Ciesielska, Czesława Miłosza , Dąbrówka, Energetyczna, Generała Józefa Dwernickiego, Górna, Górnicza, Henryka Sienkiewicza, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Janusza Korczaka, Jasna, Juliusza Słowackiego, Kapitana Stanisława Bielickiego, Klasztorna, Kolejowa, Kowieńska, Krótka, Księdza Jerzego Jana Zawadzkiego, Ludwika Waryńskiego, Łąkowa, Mała, Marii Konopnickiej, Mechaników, Miła, Młynarska, Murarska, Muzyczna, Osiedle II, Parkowa, Parowozowa, Piaskowa, Pogodna, Polna, Północna, Przemysłowa, Przytorowa, Robotnicza, Rolnicza, Sejneńska, Sianożęć, Składowa, Słoneczna, Spacerowa, Stanisława Staniszewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Szkolna, Teofila Noniewicza, Utrata, Utrata Krótka, Wesoła, Wiejska, Wigierska, Wileńska, Wisławy Szymborskiej, Wylotowa, Zahańcze, Zbigniewa Herberta, Zwrotnicza, Żniwna

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIEDŹWIEDZKI Jacek 43 Suwałki
2 KARASZEWSKA Katarzyna 40 Suwałki
3 KAMIŃSKA Bożena Maria 58 Suwałki
4 NARKIEWICZ Szymon 38 Suwałki
5 LIPIŃSKA Monika 47 Suwałki
6 LUTO Rafał 34 Suwałki
7 KAMYSZEK Tomasz Krzysztof 57 Suwałki
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOPICZKO Krzysztof 52 Suwałki
2 JUSZKIEWICZ Michał 43 Suwałki
3 AUGUSTYNOWICZ Andrzej Wiktor 59 Suwałki
4 ŻYCZKOWSKA Jadwiga 53 Suwałki
5 KLEJMUNT Elżbieta 47 Suwałki
6 BIENIO Danuta 52 Suwałki
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BEZDZIECKI Bogdan 49 Suwałki
2 MALESIŃSKI Wojciech 35 Suwałki
3 GOŚCIEWSKA Małgorzata 54 Suwałki
4 BIELENIK Jacek 47 Suwałki
5 PACHUCKA Joanna 72 Suwałki
6 SIKORSKA Katarzyna 45 Suwałki
7 SOBOLEWSKI Michał 19 Suwałki
Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SUWALSKIE POROZUMIENIE PRAWICY”
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GORLO Grzegorz 48 Suwałki
2 ZĄBKIEWICZ Katarzyna 44 Suwałki
3 ROMANOWSKI Andrzej 45 Suwałki
4 MAKAREWICZ Daniel Leszek 36 Suwałki
5 KOMAN Wiesław 52 Suwałki
6 KREJPCIO Lidia 49 Suwałki
7 OŁÓW Joanna 32 Suwałki
Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZĄ NAS SUWAŁKI-CZESŁAW RENKIEWICZ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RENKIEWICZ Czesław 58 Suwałki
2 KULIKOWSKI Stanisław 68 Suwałki
3 LAURYN Kamil 34 Suwałki
4 OLBRYŚ Jadwiga 61 Suwałki
5 SERAFIN Grażyna 53 Suwałki
6 WIERZBOWSKA – LEBIEDIEW Barbara 58 Suwałki
7 ZBOROWSKI-WEYCHMAN Marek Lech 57 Suwałki
Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWAŁK
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 REGUCKA Anna 27 Suwałki
2 JELENIEWICZ Beata 42 Suwałki
3 ANESZKO Maria Dorota 54 Suwałki
4 DANIŁOWICZ Robert 41 Suwałki
5 KOTOWSKA Ewa Katarzyna 44 Suwałki
6 CISZEWSKI Bartosz 36 Suwałki
7 SIECZKOWSKI Stanisław 69 Suwałki

Okręg numer 3

Ulice: Akacjowa, Aleksandra Putry, Antoniego Patli, Armii Krajowej, Białorogi-leśniczówka, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Cisowa, Czarnoziem, Dębowa, Emila Młynarskiego, Fryderyka Chopina, Generała Kazimierza Pułaskiego (parzyste od nr 54 do końca, nieparzyste od nr 63 do końca), Generała Władysława Andersa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karola Brzostowskiego, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Knuta Olofa Falka, Leszczynowa, Lipowa, Majora Stefana Buczyńskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Modrzewiowa, Nowomiejska, Olszowa, Orzechowa, Papieża Jana Pawła II, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Romualda Minkiewicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Różana, Sosnowa, Stanisława Moniuszki, Studzieniczne, Szwajcaria, Świerkowa, Tadeusza Lutostańskiego, Topolowa, Tysiąclecia Litwy, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORNELUK Karol 39 Suwałki
2 KACPRZYK-GNOZA Barbara 38 Suwałki
3 WIŚNIEWSKI Dariusz 43 Suwałki
4 KRUSZEWSKI Rafał 39 Suwałki
5 MOTULEWICZ Tomasz 39 Suwałki
6 DZICZKOWSKA Małgorzata 35 Suwałki
7 WORONKO Petronela 61 Suwałki
8 CZARNOWSKI Marek 34 Suwałki
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OŁÓW Ryszard 67 Suwałki
2 ANDRUSZKIEWICZ Anna 67 Suwałki
3 WILICKA Katarzyna 47 Suwałki
4 SZYMCZYK Elżbieta Urszula 45 Suwałki
5 ŻYCZKOWSKI Mariusz 30 Suwałki
6 WASIUKOW Piotr 44 Suwałki
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SCHABIEŃSKI Jarosław 53 Suwałki
2 ROSZKOWSKI Jacek 41 Suwałki
3 SZYMAŃCZYK Tadeusz 59 Suwałki
4 ANUSZKIEWICZ Bożena 60 Suwałki
5 ŚCIĘGAJ Zdzisław Stanisław 63 Suwałki
6 JAROSZ Marta 21 Suwałki
7 FURMAN Ludmiła Barbara 59 Suwałki
8 RYDZEWSKI Piotr 22 Suwałki
Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SUWALSKIE POROZUMIENIE PRAWICY”
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARCÓWKA Andrzej 55 Suwałki
2 KACZMAREK Marek 62 Suwałki
3 GUTOWSKA Lucyna 50 Suwałki
4 BOROWSKI Zdzisław 44 Suwałki
5 WASILEWSKI Tomasz 31 Suwałki
6 STAŃCZUK Maria Małgorzata 55 Suwałki
7 PERKOWSKA Maria Teresa 60 Suwałki
8 TOMKIEWICZ Jerzy 58 Suwałki
Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZĄ NAS SUWAŁKI-CZESŁAW RENKIEWICZ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TUROWSKI Andrzej 68 Suwałki
2 CIMOCHOWSKI Sylwester 32 Suwałki
3 GWIAZDOWSKA Krystyna 55 Suwałki
4 JASIONOWSKI Ignacy 55 Suwałki
5 KUMISZCZA Anna 38 Suwałki
6 OŁÓW Ignacy 57 Suwałki
7 RUDNIK Honorata Wanda 61 Suwałki
8 WINNIK Wojciech 34 Suwałki
Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWAŁK
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HARTUNG Mirosław 59 Suwałki
2 WYSOCKA – KLUCZNY Teresa 64 Suwałki
3 KOŁAKOWSKI Dariusz 51 Suwałki
4 BORKOWSKA Izabela 18 Suwałki
5 KOMOROWSKI Grzegorz 38 Suwałki
6 JAKUBOWSKA Paulina 30 Suwałki
7 CHARTOWSKI Rafał 26 Suwałki
8 MACIULEWSKI Bernard 63 Suwałki

Okręg numer 4

Ulice: 11 Listopada, Alfreda Lityńskiego, Alfreda Wierusza-Kowalskiego, Franciszkańska, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Paderewskiego, Jerzego Antoniewicza, Krzywólka, Legionów, Ludwika Michała Paca, Mikołaja Reja, Romana Dmowskiego, Szpitalna (nieparzyste od nr 45 do końca, parzyste od nr 36 do końca), Wincentego Witosa

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRAJEK Zbysław Wojciech 61 Suwałki
2 JACKIEWICZ Tomasz 34 Suwałki
3 PIGIEL Bogusława Weronika 49 Suwałki
4 SAMULEWICZ Tomasz 38 Suwałki
5 ŻYBURA Małgorzata 54 Suwałki
6 CHOMICZ Marta Ewa 43 Suwałki
7 SINKIEWICZ Dariusz 32 Suwałki
8 GUDAJTIS Biruta 46 Suwałki
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 44 Suwałki
2 JURKOWSKA Cecylia Krystyna 67 Suwałki
3 ŻYCZKOWSKA Magdalena 22 Suwałki
4 RAKOWSKA Emilia 28 Suwałki
5 LEFEK Andrzej 61 Suwałki
6 PIETROŁAJ Grzegorz 58 Suwałki
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CZERWIECKI Tadeusz 59 Suwałki
2 ŁUCZAJ Andrzej 54 Suwałki
3 KARPIŃSKA Mariola Brygida 47 Suwałki
4 KALEJTA Grzegorz 50 Suwałki
5 SZUPSZYŃSKA Maria Jolanta 62 Suwałki
6 WASILEWSKI Piotr 20 Suwałki
7 ŁEBSKA Elżbieta 53 Suwałki
8 MORZUCH Łukasz Andrzej 34 Suwałki
Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SUWALSKIE POROZUMIENIE PRAWICY”
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DZIEDZIC Zenon 66 Suwałki
2 ROMANOWSKA Alicja 40 Suwałki
3 BAJER Eliza Anna 44 Suwałki
4 ZACKIEWICZ Arkadiusz 32 Suwałki
5 KRZYWICKI Mirosław 52 Suwałki
6 BREZGIEŁ Karol 30 Suwałki
7 IWANIUK Aldona Jadwiga 60 Suwałki
8 GRUDNIEWSKI Wiktor 68 Suwałki
Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZĄ NAS SUWAŁKI-CZESŁAW RENKIEWICZ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZEŁOMIEC Zdzisław 53 Suwałki
2 RUSZEWSKA Anna 41 Suwałki
3 SZESZKO Sławomir Jan 51 Suwałki
4 KIMERA-LANGE Edyta 45 Suwałki
5 OŁOWNIUK Adam 40 Suwałki
6 URYNOWICZ Marek 57 Suwałki
7 SIEDLECKI Waldemar Andrzej 47 Suwałki
8 ŻEGACZEWSKA Ewa Agnieszka 40 Suwałki
Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWAŁK
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GAWLIŃSKA Anna Maria 45 Suwałki
2 SZNEJDER Anna 49 Suwałki
3 POMIAN Adam 26 Suwałki
4 KONCEWICZ Dariusz 34 Suwałki
5 JAGŁOWSKA Teresa 53 Suwałki
6 RUTKOWSKI Marian 57 Suwałki
7 TOMCZYK Krzysztof 45 Suwałki
8 LAURYN Piotr Andrzej 25 Suwałki

Dane o listach i radnych opracowane na podstawie strony Państwowej Komisji Wyborczej.