Przygotowania do WOŚP 2015
TV Suwałki o przygotowaniach do Suwalskiego Finału WOŚP 2015
TV Suwałki o przygotowaniach do Suwalskiego Finału WOŚP 2015
Początek roku był bardzo pracowity. W sztabie przygotowywaliśmy puszki i upominki dla wszystkich wolontariuszy.
30 grudnia 2014 roku wyrobiliśmy identyfikatory w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atmosfera na miejscu była wspaniała. Dziękujemy za miłe przyjęcie.
Jurek Owsiak zaprasza na grudniowy TechKlub do Suwałk.
Zapraszamy na kolejną odsłonę TechKlubu Suwałki tym razem poruszymy tematykę: Multimedialny Stół wyprodukowany w Suwałkach – zabawka ? tablet ? czy nowatorskie rozwiązanie ? Przekonajmy się sami. Robotyka – zabawa robotami – co nam dają roboty. Pokaz robotów oraz ich budowy. Promocja organizacji na przykładzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – co i jak możemy zrobić…
Dziś się udało Zarejestrowaliśmy się w centrali, mamy już potwierdzenie. Suwalski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zarejestrowany pod numerem #3450 Pozdrawiamy jeszcze z Warszawy
Suwalski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza pod patronatem Stowarzyszenia Kulturalnego KOSTROMA oraz Fundacji Prometeusz. Sztab zlokalizowany jest w Centrum Trójki więcej o całej akcji można przeczytać na stronie www.wosp.pogodnesuwalki.pl