LOGO NTL

Dzięki staraniom naszego Stowarzyszenia udało się uruchomić w Suwałkach TechKlub, czyli miejsce wymiany informacji odnośnie nowych technologii.

NTL 250x250 logo

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wrocław, Kraków, Gdynia, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska – to miasta, w których od lutego co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki. Od maja w sieciach TechKlubów pojawiły się nowe miasta czyli: Suwałki, Białystok, Lublin, Łódź oraz Szczecin. Pod okiem Lidera TechKlubu z zaproszonymi gośćmi specjalnymi rozmawiamy na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca stawała się lepsza i wydajniejsza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Dołączajcie!

Grafika_-_FB_i_mailing

 

 

Informacje o wszystkich spotkaniach TechKlubu Suwałki znajdziecie pod linkiem: https://kostroma.pl/category/projekty/techklub/