juwenalia

Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA jest jednym z organizatorów Juwenaliów Suwalskich PWSZ 2014.

juwenalia

Wraz z MPEVENT i PWSZ Suwałki mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów dobrej muzyki klubowej na ul. Ogrodową w Suwałkach. Już 29 czerwca zagrają między innymi: Remandy & Manu-L , DJ OMEN, DJ HOŁEK, DJ FEED, DJ TONN całą imprezę poprowadzą Jankes i DJ Lokker

Remady to szwajcarski DJ, który rozpoczynał swą karierę w zespole Player & Remady w 1998 roku. Wtedy, już od ponad trzech lat, grywał w lokalnych klubach i na imprezach.
Jego wysokiej klasy sety od początku kariery zyskiwały ogromną popularność. Zarówno w Szwajcarii, jak i poza jej granicami, szybko zdobywał sympatię publiczności. Z dnia na dzień zyskał miano najbardziej renomowanego DJ-a i producenta muzycznego w swoim kraju. Jego albumy, sprzedawały się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy w wielu krajach Europy. W Norwegii i Niemczech utwory artysty zajmowały tygodniami pierwsze miejsca list przebojów, a w Danii płyty zyskiwały miano złotych.
Kontrakt z największą wytwórnią muzyki dance w USA, Ultra Records, przyniósł DJ-owi popularność również za oceanem. Obok największych sław muzyki klubowej – DJ-a Tiesto i Guru Josha – Remady zrobił ogromną karierę w Wielkiej Brytanii. Do jednego z największych hitów artysty należy utwór „Give Me A Sign”, nagrany przy współpracy z Manu-L, wokalistą zespołu Myron

To pierwsza tak duża impreza w naszym mieście na której będzie specjalna strefa NGO. Wszystkie organizacje pozarządowe z naszego miasta będą mogły wystawić swoje stoiska, tak aby swoje działania zaprezentować dla szerszej publiczności. Organizacje zainteresowane udziałem w tej imprezie, zapraszamy do kontaktu z nami.